Продукція > CINCON > TRE15R050-49G13-Level-VI
TRE15R050-49G13-Level-VI
TRE15R050-49G13-Level-VI Cincon
SPEC-TRE15R-V11-1382186.pdf
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, 15 Watt, 90-264VAC Input, 5VDC Output, 2A, 2.35x0.7x9.5mm Right Angle, DC Cable 1800mm with Ferrite Core, UL1571 with OVP
Написати відгук