TRF250-055T Littelfuse Inc.
littelfuse_ptc_trf250_055t_product_specification.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 60V 55MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 55 mA
Current - Trip (It): 170 mA
Voltage - Max: 60V (250V Int)
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 3.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 15 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 35 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 55MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 55 mA, Current - Trip (It): 170 mA, Voltage - Max: 60V (250V Int), Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm), Current - Max: 3 A, Time to Trip: 3.5 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 15 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 35 Ohms.