Продукція > LITTELFUSE INC. > TRF250-180-0.125
TRF250-180-0.125
TRF250-180-0.125 Littelfuse Inc.
littelfuse-pptc-tr-datasheet?assetguid=67c58a0d-c81a-4408-ba85-49e46a3a5e78
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: POLYSWITCH PTC RESET 0.180A T/H
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.350" Dia x 0.150" W (8.89mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 180 mA
Current - Trip (It): 650 mA
Voltage - Max: 100V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Current - Max: 10 A
Time to Trip: 2 s
Написати відгук
Description: POLYSWITCH PTC RESET 0.180A T/H, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.350" Dia x 0.150" W (8.89mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 180 mA, Current - Trip (It): 650 mA, Voltage - Max: 100V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Current - Max: 10 A, Time to Trip: 2 s.