TRH100A150-12E12 VI Cincon Electronics Co. LTD
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.59" L x 2.28" W x 1.46" H (142.0mm x 58.0mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 48" (1.22m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 6.67A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW
Power (Watts): 100 W
Написати відгук
Description: ADAPTER AC-DC, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.59" L x 2.28" W x 1.46" H (142.0mm x 58.0mm x 37.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 48" (1.22m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 6.67A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW, Power (Watts): 100 W, Standard Number: 62368-1.