Продукція > CINCON > TRH150A120-1442E471-Level-VI
TRH150A120-1442E471-Level-VI
TRH150A120-1442E471-Level-VI Cincon
Datasheet_TRH150A-1948321.pdf
Виробник: Cincon
Desktop AC Adapters Switching Adapter with PFC, Level VI, Desktop, ITE & Industrial, 150 Watt, 90-264VAC Input, 12VDC Output, 12.50A, 91% Efficiency, 1442, DC Cable 950mm with Ferrite Core
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук