Продукція > CINCON > TRH150A280-02E12-Level-VI
TRH150A280-02E12-Level-VI
TRH150A280-02E12-Level-VI Cincon
Виробник: Cincon
Desktop AC Adapters Switching Adapter with PFC, Level VI, Desktop, ITE & Industrial, 150 Watt, 90-264VAC Input, 28VDC Output, 5.36A, 94% Efficiency, 5.5x2.5x12mm, Right Angle, DC Cable 1220mm with Ferrite Core
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук