Продукція > CINCON > TRH150A480-02E12-Level-VI
TRH150A480-02E12-Level-VI
TRH150A480-02E12-Level-VI Cincon
Datasheet_TRH150A-1948321.pdf
Виробник: Cincon
Desktop AC Adapters Switching Adapter with PFC, Level VI, Desktop, ITE & Industrial, 150 Watt, 90-264VAC Input, 48VDC Output, 3.13A, 94% Efficiency, 5.5x2.5x12mm, Right Angle, DC Cable 1220mm with Ferrite Core
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук