TRH220A240-1538E12
TRH220A240-1538E12 Cincon Electronics Co. LTD
TRH220A-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: Desktop power supply
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.09" L x 2.95" W x 1.75" H (180.0mm x 75.0mm x 44.5mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 9.17A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW
Power (Watts): 220 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Desktop power supply, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.09" L x 2.95" W x 1.75" H (180.0mm x 75.0mm x 44.5mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 9.17A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW, Power (Watts): 220 W, Standard Number: 62368-1.