TRH50A280-01E12 VI Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: ADAPTER AC-DC
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 28V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 48" (1.22m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.8A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW
Power (Watts): 50 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADAPTER AC-DC, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 28V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 48" (1.22m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.8A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW, Power (Watts): 50 W, Standard Number: 62368-1.