Продукція > CINCON > TRH50A360-02E03-Level-VI
TRH50A360-02E03-Level-VI
TRH50A360-02E03-Level-VI Cincon
Datasheet_TRH50A_series-3179311.pdf
Виробник: Cincon
Desktop AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Desktop, ITE & Industrial, 50 Watt, 90-264VAC Input, 36VDC Output, 1.4A, 89% Efficiency, 5.5x2.5x12mm, Right Angle, DC Cable 1800mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук