Продукція > KYOCERA AVX > TRJA104M035RRJ
TRJA104M035RRJ
TRJA104M035RRJ Kyocera AVX
AVXC_S_A0011957019_1-2538320.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V .10uF 20% 20%ESR20000 3216-18
на замовлення 1879 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 20% 35V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TRJA104M035RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA104M035RRJ TRJA104M035RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 20% 35V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V