Продукція > KYOCERA AVX > TRJA105K016SRJ
TRJA105K016SRJ
TRJA105K016SRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 10% ESR = 10000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук