Продукція > AVX > TRJA105M016RRJ
TRJA105M016RRJ
TRJA105M016RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 20% ESR = 10000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук