TRJA105M035RRJ
TRJA105M035RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 35V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-20% 35V.
Інші пропозиції TRJA105M035RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA105M035RRJ TRJA105M035RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-20% 35V