Продукція > AVX > TRJA106M010RRJ
TRJA106M010RRJ
TRJA106M010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% ESR = 2200mOhm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук