Продукція > AVX > TRJA106M010S1800
TRJA106M010S1800
TRJA106M010S1800 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% ESR = 1800mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук