Продукція > AVX > TRJA155K010SRJ
TRJA155K010SRJ
TRJA155K010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 10% ESR = 7000mOhm
Написати відгук