TRJA155K035RRJ
TRJA155K035RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF +/-10% 35V.
Інші пропозиції TRJA155K035RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA155K035RRJ TRJA155K035RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF +/-10% 35V