Продукція > AVX > TRJA155M010SRJ
TRJA155M010SRJ
TRJA155M010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 20% ESR = 7000mOhm
Написати відгук