TRJA156K010RRJ
TRJA156K010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 10V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 10V.
Інші пропозиції TRJA156K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA156K010RRJ TRJA156K010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 10V