TRJA156M010RRJ
TRJA156M010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 10V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-20% 10V.
Інші пропозиції TRJA156M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA156M010RRJ TRJA156M010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-20% 10V