Продукція > AVX > TRJA225K010SRJ
TRJA225K010SRJ
TRJA225K010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 10% ESR = 7000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук