Продукція > KYOCERA AVX > TRJA225K016SRJ
TRJA225K016SRJ
TRJA225K016SRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 10% ESR = 4550mOhm.
Інші пропозиції TRJA225K016SRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA225K016SRJ TRJA225K016SRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 10% ESR = 4550mOhm