Продукція > AVX CORPORATION > TRJA225K020R3000
TRJA225K020R3000 AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 2.2uF 10% ESR = 3000mOhm.
Інші пропозиції TRJA225K020R3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA225K020R3000 TRJA225K020R3000 Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 2.2uF 10% ESR = 3000mOhm