Продукція > AVX > TRJA225M010RRJ
TRJA225M010RRJ
TRJA225M010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 20% ESR = 7000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук