TRJA225M020RRJ
TRJA225M020RRJ KYOCERA AVX Components
trj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 2.2uF 20V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4.55 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 Medical T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук