TRJA225M025RRJ
TRJA225M025RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-20% 25V.
Інші пропозиції TRJA225M025RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA225M025RRJ TRJA225M025RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-20% 25V