TRJA226M006RRJ
TRJA226M006RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF +/-20% 6.3V.
Інші пропозиції TRJA226M006RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA226M006RRJ TRJA226M006RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF +/-20% 6.3V