Продукція > AVX > TRJA335K016RRJ
TRJA335K016RRJ
TRJA335K016RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 3.3uF 10% ESR = 3740mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук