Продукція > AVX > TRJA475M016R2000
TRJA475M016R2000
TRJA475M016R2000 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 4.7uF 20% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук