TRJA475M016SRJ
TRJA475M016SRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 16V.
Інші пропозиції TRJA475M016SRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA475M016SRJ TRJA475M016SRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 16V