TRJA475M020RRJ
TRJA475M020RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 20V.
Інші пропозиції TRJA475M020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA475M020RRJ TRJA475M020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 20V