Продукція > KYOCERA AVX > TRJB105K050RRJ
TRJB105K050RRJ
TRJB105K050RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-10% 50V
на замовлення 741 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB105K050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB105K050RRJ TRJB105K050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-10% 50V
на замовлення 1228 шт:
TRJB105K050RRJ TRJB105K050RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 1UF 50V 10% 1210