Продукція > AVX > TRJB106K010H0800
TRJB106K010H0800
TRJB106K010H0800 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10% ESR = 800mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук