Продукція > AVX > TRJB106K016SRJ
TRJB106K016SRJ
TRJB106K016SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 10% ESR = 800mOhm
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук