Продукція > AVX > TRJB106M006RRJ
TRJB106M006RRJ
TRJB106M006RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 10uF 20% ESR = 3000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук