Продукція > AVX > TRJB106M020HRJ
TRJB106M020HRJ
TRJB106M020HRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 10uF 20% ESR = 2200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук