TRJB106M020RRJ
TRJB106M020RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 20V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-20% 20V.
Інші пропозиції TRJB106M020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB106M020RRJ TRJB106M020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-20% 20V