Продукція > AVX > TRJB155K025SRJ
TRJB155K025SRJ
TRJB155K025SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1.5uF 10% ESR = 5000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук