Продукція > AVX > TRJB156K004RRJ
TRJB156K004RRJ
TRJB156K004RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 15uF 10% ESR = 3000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук