Продукція > KYOCERA AVX > TRJB156K016RRJ
TRJB156K016RRJ
TRJB156K016RRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 16V
на замовлення 459 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB156K016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB156K016RRJ TRJB156K016RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 15UF 16V 10% 1210
товару немає в наявності
TRJB156K016RRJ TRJB156K016RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 16V