Продукція > AVX > TRJB156K020HRJ
TRJB156K020HRJ
TRJB156K020HRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 15uF 10% ESR = 1400mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук