TRJB156K020RRJ
TRJB156K020RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 20V 10% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 20V.
Інші пропозиції TRJB156K020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB156K020RRJ TRJB156K020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 20V