Продукція > AVX > TRJB156M004RRJ
TRJB156M004RRJ
TRJB156M004RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 15uF 20% ESR = 3000mOhm
Написати відгук