TRJB156M010RRJ
TRJB156M010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 10V 20% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-20% 10V.
Інші пропозиції TRJB156M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB156M010RRJ TRJB156M010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-20% 10V