TRJB156M016SRJ
TRJB156M016SRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-20% 16V.
Інші пропозиції TRJB156M016SRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB156M016SRJ TRJB156M016SRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-20% 16V