Продукція > AVX > TRJB225K025A1200
TRJB225K025A1200
TRJB225K025A1200 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 2.2uF 10% ESR = 1200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук