TRJB226M010RRJ
TRJB226M010RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 10V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF +/-20% 10V.
Інші пропозиції TRJB226M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB226M010RRJ TRJB226M010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF +/-20% 10V