Продукція > AVX > TRJB335K016RRJ
TRJB335K016RRJ
TRJB335K016RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 3.3uF 10% ESR = 4500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук