Продукція > AVX > TRJB335M016SRJ
TRJB335M016SRJ
TRJB335M016SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 3.3uF 20% ESR = 4500mOhm
Написати відгук